Prikaz jedne poruke
Stara 3.9.2008, 10:45   #17
sone.a
Novi član
 
Član od: 2.9.2008.
Poruke: 5
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Vodeno hladjenje - all in one / upgrade?

Citat:
Pharaon.92.bc kaže: Pregled poruke
Ne bih ti preporucio da koristis antifriz i vodu. Tt tecnost ne provodi struju dok taj tvoj rastvor mislim da provodi.(Destilovana voda ne provodi struju sigirno ali u kombinaciji sa antifrizom...).Mislim da ne treba da rizikujes da ti sve komponente pregore zbog 20 eura koliko i kosta Tt tecnost od 1L.Ja imam Tt 735 sa Tt tecnoscu i temperature su mi priblizno iste kao tvoje,a ti imas jos dva kulera i jedan duplo veci hladnjak.U idle (na min. obrtaju ventilatora) temp. ne prelazi 30 stepeni dok u load modu (isto na min. obrtaja ventilatora) temp. mi nikada nije presla 38 stepeni.(38 mi je jedino bila posle igranja Crysis-a).Mislim da bi mogao da dobijes bolje rezultate kada bi koristio Tt tecnost!Kuciste mi neje uopste provetreno,samo skinuta leva strana!!!CPU Q6600@2,4Ghz

pozzz
OK.Hvala za antifriz.Kazi mi gde da kupim tecnost?Posto su ovi iz Gigatrona zvali glavnog distributera sto se tice toga i odgovor da prva tecnos moze biti u nasoj zemlji tek za dva meseca.Gde si ti u opse kupio tecnost od litar posto se u kompletu dobija 500ml?
sone.a je offline   Odgovor sa citatom ove poruke