Prikaz jedne poruke
Stara 20.12.2010, 18:37   #61
Geronimo
Veteran
 
Član od: 23.12.2005.
Lokacija: Banjica
Poruke: 636
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 79 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
Ja se iskreno nadam da ce Skyrim biti neka mesavina mahom Morrowinda i onog sto je dobro iz Obliviona, a sto su ispopravljali razni moderi
Pravo zboris!
Po meni je Morrowind dosta bolji od Obliviona, zbog mnogo zanimljivijih kvestova koji zahtevaju istrazivanje i malo vise truda nego da samo pratis kompas, zbog zanimljivijeg sveta, i zbog toga sto svet ne leveluje sa tobom tako ocigledno.

Morrowind ima daleko bolji osecaj avanture, odlazenja u nepoznato, i otvorenosti sveta nego ijedna druga igra koju sam igrao.

E sad meni se i Oblivion dosta svideo, jer iako je u gorenavedenom osecaju losiji od Morrowinda, nekako je (po meni) bolji od ostalih RPG igara. Valjda je stvar u tom svetu koji je bethesda napravila, i koji sam dobro upoznao u Morrowindu.
Sad kada krenem da igram npr Dragon Age, ili Neverwinter Nights, igra me stavlja u neki potpuno nepoznat svet, koji nije u samoj igri tako dobro dokumentovan kao TES svet u Morrowindu, i samim tim, iako igrica nije losa, ja ne mogu da se uzivim u nju kao u neki TES, gde mozes da procitas knjigu o bogovima, i pitas nekog istoricara o necemu i sl. Tamo imas bookshelf na koji kliknes i ispadne neka random knjiga...
U stvari ja nisam neki RPG fan, samo sam TES fan
Geronimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke