Prikaz jedne poruke
Stara 15.12.2010, 17:26   #48
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Citat:
Bascelik kaže: Pregled poruke
Hteo je da kaze da TES nije pokrao zmajeve iz DnD
Svejedno, to da li je pokrao zmajeve ili nije nema veze sa DA i BG serijalom vec sa DnD-om, i kao takvo ne dokazuje ni da jeste ni da nije narocito imajuci u vidu da je DnD set pravila nastao jos davne 1974 godine, sto znaci da je bez problema i mogao da ukrade (ne kazem i da jeste).

Citat:
Bascelik kaže: Pregled poruke
"idi tamo, donesi ovo, spasi ono etc"- definicija svih questova u Dragon Age-u.
Znaci bar po tom pitanju nema prednosti TES u odnosu na DA vec su u najboljem slucaju isti.

Citat:
Bascelik kaže: Pregled poruke
Igranje iz prvog lica ima mnoge prednosti, zato sto vidis kroz oci lika koji bi trebao da predstavlja tebe. Drugim recima vidis kao u stvarnosti. Ne mozes u stvarnosti sebe da vidis iz treceg lica. Tako da je realnije i neke situacije se mnogo bolje "dozive". Sad igrac ima izbor da igra i iz treceg lica, pa kako mu je volja.
Tacno je, jeste realnije ali ne i preglednije. Iz treceg lica imas bolju preglednost nego iz prvog iako to nije to. U svakom slucaju, kao sto si i sam rekao "igrac ima izbor da igra i iz treceg lica, pa kako mu je volja", sto znaci da se obojica slazemo to ne treba posmatrati ni kao prednost niti kao nedostatak.

Citat:
Bascelik kaže: Pregled poruke
Ja volim i kad vodim jednog lika i kad vodim druzinu,ali TES ce ostati, a i treba da ostane uvek na jednom liku.
To da li ce TES ostati na jednom liku je apsolutno nebitno, sto se mene tice neka i ostane - cinjenica je da vodjenje jednog lika ne moze da se poredi sa vodjenjem vise likova i ne moze da pruzi kompleksnost odlucivanja, interakcije, znacaja donosenja razlicitih odluka, raznovrsnost prelaska igre jer je svaki lik licnost sama za sebe sa sopstvenim karakteristikama etc. kao sto je to kod vodjenja vise likova.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke