Prikaz jedne poruke
Stara 3.10.2021, 12:58   #23
LIMAN
Veteran
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 727
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 170 puta na 149 poruka
Određen forumom Samsung A52s i čišćenje Samsung aplikacija

Što se tiče štucanja aplikacija i scroll, na Poco F3 generalno nemam ništa od toga.
Jedino lose radi, secka, Google feed. Ovo je problem integrisanja Google feed-a u MIUI, ne telefona. Apsolutno mi ni jedna druga aplikacija ne secka. Ponekad i jedva primetno ima lag kada se ide u recents i iz recents, ali to će primetiti samo onaj koji to traži...
Ako se neko žalio da mu secka Twitter, to je do Twitter-a.
Telefon brz ko munja.
Bagova/nedostataka u MIUI ima, nisu baš neki značajni ali navešću one koje sam ja primetio:

-Dark mode još uvek nije odrađen kako treba. Pojedine aplikacije se nasumično prebacuju u day mode. Svetliji, ne beli, wallpaper prebaci status bar u crno a ne treba pošto je vidljivo i ovako. Super wallpapers su u dark modu zatamljeni i to ne može da se promeni.

-Nije bag, ali kao da jeste. Svaka aplikacija koja ima notifikacije mora posebno da se podešavaju dozvole i optimizacija ali jednom kada se to uradi sve redovno stiže.

-Za slike obavezno koristiti GCam koji daje mnogo lepše boje, pogotovo kože.

-Ko voli kustomizaciju home screen-a neka preskoči Xiaomi, pošto ni jedan launcher ne radi kako treba na MIUI 12 (12.5) i A11. Poco launcher ima jako malo opcija.

-Nisam siguran da je do telefona ili do mog wifi ali imam skokove u pingu pri gejmingu (PUBG mobile). Dešava mi se samo na jednom mestu u stanu, gde inače sedim kada igram. Sa Mi 9T nisam imao taj problem. Inače brzina konekcije mi je 144 Mbps, dok je na Mi 9T bila 72. Ne znam da li to ima nekakve veze. Inače sada postižem dl brzinu do 80 Mbps u odnosu na do 50 sa 9T. Ako se neko razume u ovo neka se javi...




Poco F3
LIMAN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku LIMAN na korisnoj poruci:
Aibo (3.10.2021), Lex987 (3.10.2021)