Prikaz jedne poruke
Stara 24.8.2014, 21:24   #1
zexxxx
Član
 
Član od: 4.10.2011.
Poruke: 353
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 17 puta na 17 poruka
Određen forumom prigram za primanje mail-ova i program za obavestenja

Drugari potrebana su mi dva programa, za primanje mail-ova i za obvestenja.

Opisacu sta meni konkretno treba pa ako nesto tako ima napisite kako se ti programi zovu.


Program za primanje mail-ova treba da stoji u startup-u (kod sata) i da me obavestava kad neki mail stigne nekim zvucim signalom ili da iskace naka poruka. Najvaznije od svega da taj program moze da prati vise e-mail adresa jer imam nekoliko naloga.
Trenutno koristim mozila thunderbirds, odlicno odradjuje posao ali koliko sam ja video u podesavanjima nema opcija da stoji u startup-u.

Program za obavestenja takodje treba da stoji u startup-u kako mi ne bi smetao i da me obavestava zvucnim signalom ili nekom porukom. Cesto treba da odradim nesto na interentu (odgovorim na neki mail, posaljem mail ili tako nesto) ali naravno to zaboravim da odradim tacno kad treba pa odradim sa zakasnjenjem par sati. Znaci program treba da ima kao neku beleznicu gde bi ja napisao sta treba da odradim, a kad dodje taj trenutak da se to odradi da mi iskoci poruka sta treba da odradim.

Neznam da li ovakvi programi uopste postoje sto ja trazim jer nisam ni trazio i isto tako nisam dosad ni procitao negde da ima ovako nesto pa bi zamolio nekog da mi da neku preporuku oko dobrih programa za ovekve stvari.

Unapred hvala.
zexxxx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke