Prikaz jedne poruke
Stara 12.10.2013, 21:25   #16031
Dragan.P
Član
 
Član od: 29.6.2012.
Poruke: 356
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 55 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Da se razumemo 100 ljudi 100 cudi, nekome je neki tenk dobar dok je nekome drugome taj isti tenk tesko djubre. Tako da bi o tome mogli da vrsimo polemiku do sutra ali generalno sto su svi zakljucili da je taj top od 105 mm sto ide sa T29 na sledeca dva tenka jednostavno nije dovoljan za ugodno igranje.

Na nekim tenkovima imas po 3-4 razlicita topa a ovde nisu mogli da ubace neki top koji ce za nijansu da bude bolji od predhodnog, no dobro... moj savet je svima da se dobro pripreme pod tim mislim psihicki jer svaki pocetak je lak sto tezak dok ne dodjes do zadnje opreme ali kasnije kada krene da baca sve cesce i cesce u veci tier onda polako svi pocnu da menjaju svoju pricu i misljenje i jedva cekaju da ga pretce i uzmu sledeci ili ako mislite da nemate zivaca za neki veci grind onda samo odigrati sa njime koliko da se uzme duplo i to je to.



Evo da se vidi na cega ce da izgleda IS3 kada dodje novi update. No videcemo hoce to biti onaj IS3 kojeg znamo ili ce da ide na garaznu prodaju i da ostane jedno lepo secanje na njega.

A ja bih mogo ovih dana da se malo potrudim pa da izgrindam IS8 dok jos IS3 necemu vredi.
Dragan.P je offline   Odgovor sa citatom ove poruke