Prikaz jedne poruke
Stara 2.11.2020, 21:40   #1353
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
real022 kaže: Pregled poruke
Planiram da ozbiljnije zaigram, ali ne znam da li vredi ovo uopšte igrati na gtx 1060 3gb?
Mene je toliko oduševila da sam svoju 1060 sa 6GB zamenio sa 5700XT samo da bi mogao da uživam u raskoši grafike i apsolutno neverovatno detaljnom svetu. Mislio sam da je Witcher3 vrhunac zanimljivog Open World sveta, ali ova igra me je opalila toljagom po glavi zbog te misli.
Dobro, Witcher je fantasy, ali ovde je ekipa iz Rockstara izdetaljisala toliko da određene vrste životinja i biljaka mogu da se nađu samo u određenoj oblasti, da ne pominjem to da i životinje rade neke svoje stvari bili tu ili ne. Par puta sam bio u prilici da iz daljine posmatram kako puma ide u lov ili kako se vukovi igraju, divokoze biju rogovima, medvedi love zajedno... Apsolutno fascinantno. Plus što uvek ima nešto nepredviđeno na šta možeš da nabasaš jašući uzduž i popreko. Pa još ako probaš da ispuniš ACHIEVEMENT-e naići ćeš na mnoge poprilično zanimljive za koje je potrebno kreativno razmišljanje. Nemam osećaj da sam u igri, nego kao da sam u nekoj virtuelnoj stvarnosti. Dobro, preterujem, ali ne previše.
Ali, ako nemaš vremena da joj se posvetiš, nemoj pokušavati dalje. Ovo je igra koja, jednostavno, mora da se gustira polako da bi osetio svu draž. Znam po sebi. Prvi put sam prekinuo u trećem čapteru jer sam ukapirao da sam mnogo propustio. Drugi put sam "proleteo" kroz igru da saznam priču do kraja. Tek treći put sam igrao kako treba.
Sad, u šestom prolazu sam se nakupio iskustva.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
Lex987 (2.11.2020), real022 (2.11.2020)