Prikaz jedne poruke
Stara 26.10.2020, 17:26   #1286
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Moje LIČNO mišljenje je da je RDR2 zajedno sa Witcher serijalom i Star Wars Knights of the Old Republic nešto što nadrasta video igru i postaje remek delo interaktivne umetnosti.
Ali, pošto je ovo tema o RDR2, onda mogu mirne duše da napišem da ne postoji igra čiji je svet toliko životan, stvaran i protkan tolikim brojem sitnih aktivnosti da čak ni desetomintno jahanje od tačke A do tačke B ne može da bude dosadno jer se uvek pojavljuje mali milion usputnih aktivnosti. Ili nepredviđenih situacija. Za ljude koji se dovoljno prepuste i udube u čudesan svet ove igre, biće nagrađeni do sada neviđenim iskustvom, jer, bar meni, ovo je prva igra u kojoj su sve sporedne aktivnosti toliko zanimljive da ih sa uživanjem obavljam.
Naravno, razumem da ima ljudi koji nemaju previše slobodnog vremena i ova igra definitivno nije za njih, jer zahteva vreme za užitak. Razumem i one koji uživaju u roštiljanju svega što se mrda po ekranu, kojima su Doom Eternal ili Serious Sam 4 vrhunac zabave, jer ne zahtevaju upotrebu mozga osim korišćenja refleksa i uz to se najbolje relaksiraju. Naravno, ne bi valjalo da svi imamo isti ukus jer bi onda svet bio strašno dosadno mesto.
I mogu da kažem samo da silno zavidim onima koji po prvi put prelaze igru. Samo da znate - budite sigurni da ste MNOGO propustili, gde god da se nalazite u igri. Tek sam u trećem prelazu pohvatao sve konce, a na petom sam video šta sam sve ZAISTA propustio.
I, da, još uvek je igram, jer mi nije dosadila.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke