Prikaz jedne poruke
Stara 19.4.2012, 0:03   #1
dzangrizalo
Član
 
Član od: 12.3.2007.
Lokacija: Cacak
Poruke: 377
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 57 puta na 41 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dzangrizalo Slanje poruke preko Skypea korisniku dzangrizalo
Thumbs down Google Chrome- Faster way to browse the web (do it, do it, do it please, do it...)

Nevorovatno da kompanija renomea Google-a resi da se spusti tako nisko i da na svoj home page postavi "neuklonjiv" add za svoj web browser koji bukvalno insistira da se odreknete svog omiljenog pretrazivaca i switchujete na njihov. Ne zalazim u tehnicka resenja "Chromea" i mozda je on stvarno najbrzi i najbezbedniji browser u ponudi, ali je stvarno jadno da korporacija koja ostvaruje milijarde profita godisnje na ovakav nacin pokusava da uzme trziste browsera od recimo "Opere" ili "Firefoxa", a usput da ne pominjemo bedan utisak koji ovakvim potezom stvaraju o sebi. Pre 5-6 godina sam bas zbog ovakvih stvari presao sa Yahoo na Google, jer nisam zeleo addove i vesti, vec dobar internet pretrazivac. Ne postoji cak nikakav, pa ni komplikovan proces za uklanjanje ovog dosadnog add-a, bar koliko sam ja uspeo da se informisem. Bruka.
dzangrizalo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dzangrizalo na korisnoj poruci:
Geomaster (23.4.2012)