Prikaz jedne poruke
Stara 12.2.2010, 12:50   #83
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: [AAR] Vampire the Masquerade: Bloodlines

Razgledajući svoj novi dom razmišljao sam o tome kako je možda vreme da ga ulepšam onim posterom koji mi je Geri obećao u zamenu za snimak njegovog filma. Đovaniji mogu da sačekaju, nek’ se nosi mrcina LaKroj. Problem je bio što nisam imao njegovu kasetu. Porazmislio sam na tu temu i pretumbao sva moguća mesta na kojima bih mogao da pronađem tako star snimak. Flin je bio jedna opcija, ali se on bavio distribucijom malo „slobodnijeg“ sadržaja. Druga opcija je bila da tražim gde stignem i posle nekog vremena i uz pametno ispitivanje lokalaca uspeo sam da dođem u posed Gerijevog snimka. Ostavio sam ga u svom sandučetu i sačekao da ga neko od njegovih ljudi pokupi. Kada sam se vratio u stan sa zida me je gledala Dženet sa postera, a sa kompjutera mi je treperio novi mejl od Gerija.

Ovog puta mi je obećao poster od gospođice Velvet u zamenu za fotografiju Nosferatua koju su snimili momci iz emisije Haunted LA. Na moju sreću, nju sam pokupio odavno, još dok sam se rešavao gospodina Miligana nakon susreta sa Pišom. Izvadio sam je iz džepa i sa blagom setom je stavio u sanduče.

Vrlo brzo se na mom zidu našao Velvetin poster koji ju je prikazivao u njenom tipičnom okruženju – na šipci za igranje. Nastavljajući svoju seriju razmene postera, Geri mi je ponudio umetnički portret Ming Xiao, vođe azijskih vampira. Trebalo je samo da mu dostavim kasetu prošlogodišnjeg bikini takmičenja koje je organizovao lokalni časopis. Snimak je, navodno, prikazivao Imaliju u malo slobodnijem izdanju, a Geri je bio poznat po tome što se brine o svojim vampirima. Nisam imao nikakve druge podatke, tako da sam kasetu uspeo da pronađem, gotovo slučajno, pretražujući jedan od stanova iz Merkuriove zgrade. Nakon toga, moj najljući neprijatelj je udobno čučao iznad mog kreveta pozirajući u vreloj kupki.

Geri mi je ponudio još jedan poster nakon toga. U pitanju je bila Demzel, nadrndana ribica iz redova anarhista. Samo je trebalo da mu dostavim neke cevi iz zgrade Metalhead Industries. Takođe mi je preporučio da pre odlaska tamo popričam sa Mitnikom, koji verovatno ima neke dodatne informacije za mene. Nisam mogao da dočekam da čujem o čemu se radi, tako da sam se odmah zaputio u podzemlje Holivuda kako bih popričao sa Nosferatu kompjuterašem.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke