Prikaz jedne poruke
Stara 18.1.2021, 16:43   #45
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Koja graficka?

Citat:
makiem kaže: Pregled poruke
Čudan hobi, trošiš garanciju, imaš delove koje ne možeš da isprobaš u roku od 14 dana kada ne moraš da se bakćeš sa garancijom uopšte ako nešto nije u redu... jedino ako radiš nadogradnju deo po deo, to ima smisla.
Ne krenuo od 0...A da ne objasnjavam sistem, nacin i razlog kupovine, objasnicu samo ono gde imas pravo...

GARANCIJA Kuciste (tu nema price), NAPAJANJE 5god. , MEMORIJA 10 godina ... Ove 3 komponente cu probati odma, bez brige...pogotovo kuciste (limariju da nije negde rdja krenula )

Procesor, ploca i SSD cekace jedno 2-3 meseca do kupovine, jer kada imas porodicu i 1000 racuna mesecno da platis...Moras shodno mesecnim primanjima koja idu gore dole da reagujes..Ne vidim ja tu gubitak, vec samo produzeno uzivanje i sklapanja bez zurbe Skontaces ako nisi do sad... Kao mlad bih izabra KLIK i dobio KOMP instant, ali nije to to za nas seniore...Treba mirisati svaku komponentu za pocetak

I komp se pali negde oko aprila...da radi u leru (integrisana)....da se utegne...malo isproba posao na njemu ...A lovis GRAFU tamo do jeseni - koliko vidim (mozda ranije se kupi neko prelazno resenje jer ja sam 1080p igrac...

Poslednja ispravka: Shonkas (18.1.2021 u 16:55)
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke