Prikaz jedne poruke
Stara 7.12.2018, 15:53   #7
code master
Starosedelac
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 1.396
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 481 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Crash Team Racing Remastered

Ljudi su tražili (to jest fanovi Crasha) to su na kraju i dobili CTR remaster, CTR svakako budi nostalgiju prema Sony 1 ali ne mogu da kažem da sam bio preveliki ljubitelj same igre za razliku od originalne trilogije. Naravno Naughty Dog je učinio sve da igra bude privlačna i i zabavna, sećam se i mog truda da osvojim sve trofeje, kristale, relike i da otključam sve moguće likove pa i Nitrus Oxida koga nikada nisam otključao, pokušavao sam neke navodne šifre i da nadjem u igri neki secret unlock ali ništa, sve do saznanja da je to jedino moguće uz pomoć Gamesharka i emulatora. Ipak uspeh CTR na Sony (to je ujedno bio Sonijev odgovor na Mario Kart serijal) je takodje doneo sa sobom jedan izuzetno loš tren koji je bio prisutan tada jer su nicale trkačke igre sa raznim poznatim likovima i junacima na primer Disney Magical Racing Tour, Looney Tunes Racing, South Park Racing, Smurf Racing itd.... bilo je Racing svega i svačega samo pogledajte PS1 katalog iz tog perioda, meni je iskreno bilo muka od tog trenda koji za sad hvala bogu prestao. Na kraju ovo je dobra vest za CTR fanove ali šta je sledeće Crash Bash Remaster? Ja se i dalje nadam onom pravom Crash Bandicoot 4 posle Warped ako ga ikada bude.
code master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke