tema: Arilienta
Prikaz jedne poruke
Stara 17.8.2008, 12:38   #18
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.134
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.354 puta na 693 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Hell Throne: Lepteria

Hvala na ovako iscrpnim komentarima

RedDragonu je Thrugg vec odgovorio na njegova pitanja (bice svega toga polako, ovo je tek Alpha 1).

@ktulu:
Bice u igri raznih stvari (zamke, puzzlei, kojekakve stvari koje su u nasoj moci da napravimo). Glavni uzor za igru je Hexen, veoma matora igra koju sam igrao u detinjstvu, i ponovo nabasao na nju pre godinu dana i igram je dan danas. Nece biti tolko mator gameplay (naravno), to je samo uzor. Sto se cekica tice, takva je animacija trenutnog privremenog karaktera (oruzje je zakaceno na bone ruke), stoga sam rekao da nedostatak modelara koci gameplay (raznovrsni napadi, etc.). Za planinu cemo staviti ogranicenje (trenutno nevedljivi collision objekti, posto je engine neoptimizovan da bi stavili npr. sumu). Inace AI je veoma tupav u trenutnom stanju (mislim da ce nam ovo i biti najteze da odradimo), mada i sa takvim mnogi su umirali od tih "lopti" (neki po 5 puta cak ). Za sledecu verziju cemo se truditi da poboljsamo gameplay i popunimo igru u izvesnoj meri (roadmap sam postavio par postova ranije).

Nova verzija ce izaci 15-og septembra, stoga stay tuned!
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke