Prikaz jedne poruke
Stara 6.9.2015, 12:56   #172
Lex987
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.8.2012.
Poruke: 3.827
Zahvalnice: 1.275
Zahvaljeno 1.331 puta na 1.186 poruka
Određen forumom Re: AMD Radeon R9 390X glasine

Citat:
Renner kaže: Pregled poruke
Na netu možeš naći grafikon kakav hoćeš, a što je najsmješnije od tog koji si postavio samo malo iznad piše da pod punim stresom 970SLI uzima 439... Valjda samo vidiš onaj dio koji hoćeš da vidiš.

Za razliku od tebe ja sam makar bio pošten, za mene Maxwell je bio razočaranje i šta sam imao reći rekao sam i napustio tred. Ti očito nemaš nikakav interes za AMD-ove kartice osim da im budeš dežurni pljuvač, s toga fino pali.
Dobro, onda moze ovako, Crossfire R9 290 trosi 603W pod punim opterecenjem, citamo ono sto tebe zanima, vazi. Za tebe je Maxwell razocarenje jer si fanboy. Nemam nista protiv AMD-a, cak sam pre par godina smatrao da imaju bolje kartice, ali vecina se slaze da trenutno Nvidia stoji bolje. Tvoja kartica je odlicna, to niko ne osporava, ali ne moras da preterujes i pljujes konkurenciju koja je u najmanju ruku jednako dobra, gotovo u svakom rangu. Ovde komentarisu mnogi koji nemaju R9 290/390 , ali tebi ocigledno ne smetaju drugi komentari iz nekog razloga (mnogi su jos ostriji od mene, pricaju kako je AMD puko, ne zna sta radi... sto od mene nisi nikada cuo, ali opet me napadas kao pitbull). Moj komentar je vise bio sala (u kojoj ima istine) na Nenadovo izlaganje, ali tebe je izgleda to mnogo povredilo, izvini.
Lex987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke