Prikaz jedne poruke
Stara 3.1.2007, 8:27   #32
Mil00rad
Član
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Kraljevo
Poruke: 322
Zahvalnice: 76
Zahvaljeno 131 puta na 37 poruka
Određen forumom Re: Playstation 3

Sony je bas dobra marka i bilo bi mi krivo da Playstation propadne.Osim svih tih kompanija koje je Ocelot nabrojao i ja podrzavam BlueRay.Konzola jos nije izasla u prodaju i mislim da je strpljivi Sony jos doradjuje.I DVD diskovi su nekad' bili skupi kao djavo.Mislim da Sony dobro zna sta radi u vezi "trojke".Da,na nasim prostorima je isplativije uzeti Xbox 360,ali skoro svaki zaludjeni Evropljanin bi pre uzeo Sony nego Xbox.Meni nabavka Sony-a i igara nece biti frka zato sto imam rodjake u Engleskoj i Sloveniji,Boky-a koji svaki raspust ide u Nemacku...Nego,ajde da se vratimo na temu.Uporedjivanje Xbox-a 360 i Sony-a 3 je cista glupost.Naravno,pobedjuje Sony.Zasto bi Xbox 360 koji kosta 400 EU(full)bio bolji nego Sony 3 koji kosta 600 EU(isto full)?Japanci su sigurno bolji u toj elektronici od Amera.Nergal,jel' si ti siguran u to?Zao mi je sto ne mogu da okacim fotografisanu stranu casopisa(krsim autorska prava)Burnout 5-ice.Ne znas kako je odradjen crash-test.Ni sad' ne mogu da verujem da je virtualna grafika dostigla toliki nivo realnosti.Kazem,mocno!
Mil00rad je offline