tema: Far Cry 4
Prikaz jedne poruke
Stara 5.12.2014, 22:43   #560
Monarh
Banned
 
Član od: 6.7.2013.
Lokacija: Monarhinja
Poruke: 914
Zahvalnice: 346
Zahvaljeno 241 puta na 162 poruka
Određen forumom Re: Far Cry 4

Gameplay je zaista zarazan, gledam da ovih dana igram sa otvorenim prozorom da imam potpuno suživljavanje sa Himalajima
Gomila oružja, Gold Edition nudi i neke sjajne dodatke (meni omiljeni The Driller i nezaobilazni bacač granata). Trenutak kad se otključa u prodavnici bacač granata je momenat kada se sunčev zrak spušta na vaš monitor uz sve ono sakralno "Aleluja!". Znači, uzmete to i čekate na raskršću Minovog kurira na motociklu...kad tad ćeš proći!

Postoje te finese u samoj igri koje nezaobilazno zure u Far Cry 3. Iste animacije i mehanika nisu za osudu koliko sam dojam da nešto što ima četvorku u naslovu prosto podrazumeva da se trojka odigrala, što ipak zna da malčice bude problem. U trojci je bio taj minimalni (ali opet je bio) trenaž kako da skupljaš floru i ubiraš faunu (i obratno) i svakako je dočaralo kako se jedan amerikanac na provodu prilagođava divljini. Ovde je A-džej bukvalno od samog početka Tarzan, a opet je zbunjen kad mu objašnjavaju ratno stanje. Fali malo tog uživljavanja u svet, nek' bude i formalno, ali fali. Takođe, napredovanje sa skilovima traži neku (pogotovo u slučaju ovakvog settinga) seansu sa guruom koji će pojasniti simboliku tigra i slona, i uvesti igrača na način koji je to u trojci činio Denis.

....opet, na stranu sve to, igra je i bez toga, za "sve daleke plakače" i one koji se tako osećaju vraški zabavna. Ovde dobija pravo značenje ona floskula "hoću, učiniću to, ukoliko me usput ne pojede medved!" Ili orao,...ili tigar...ili jazavac....ili pomahnitali slon!

I što se tiče tog poređenja koja je igra bolja...pa nema ga.
Far Cry 3 je odličan, Far Cry 4 je ludnica!

Poslednja ispravka: Monarh (5.12.2014 u 23:03)
Monarh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke