tema: Far Cry 4
Prikaz jedne poruke
Stara 5.12.2014, 21:05   #557
Monarh
Banned
 
Član od: 6.7.2013.
Lokacija: Monarhinja
Poruke: 914
Zahvalnice: 346
Zahvaljeno 241 puta na 162 poruka
Određen forumom Re: Far Cry 4

Vratimo se na čas likovima, Amita i Sabal. Njih dvoje su upravo kako se očekuje od dvoje idealista koji ruše režim u konvencionalnom okruženju sa različitim pogledima na situaciju: on je malo više tradicionalan, ona liberalna. Na njih treba gledati kao na republikanca i demokratu koji se svojim stavovima bore da ućare neki glas od glasača, u ovom slučaju od igrača te se time priča račva.

Hajlajt cele stvari je serijski ubica! Pa ludnica !!! Ne znam da li ste igrali neku open world igru gde na raznim lokacijama nalazite leševe serijskog ubice na kojima ostavlja svoj potpis tj. masku jarca uz obaveznu poruku: "Ja sam glas Jalunga (demon koji se rodio kad je nastao svet), ja govorim kroz svoja dela itd."!

A sad da vas nešto pitam: jel znate šta je Kaljuška? To vam je spojena kašika i viljuška, narod Kajrata je masovno koristi....ali se preporučuje da je prodaš, šta će ti?!?

Items koje kupite, to je već priča za sebe:
naći ćete Fablet (to ti je telefon i tablet u jednom), mobilni na preklapanje koji ima samo jednu melodiju i ništa od aplikacija, onda ordenje za koje piše "ovo je dato nekome koji je vodio rat u nekoj zemlji Bogu iza leđa, između dve države za koje nikoga nije briga!"-......pa kaži kakvi ludaci!!!!
Monarh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Monarh na korisnoj poruci:
Atwa013 (5.12.2014), sale94 (5.12.2014)