Prikaz jedne poruke
Stara 7.12.2018, 16:05   #14
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Epic otvara game store

Citat:
Emix kaže: Pregled poruke
...Super Meat Boy.
Plus, objavljuju nastavak SMBF https://www.epicgames.com/store/en-U...y-forever/home

E sad, ako zanemarimo nas matore koji smo se davno navukli na Steam zbor rasprodaja, lakoće korišćenja itd, pa imamo ogromne biblioteke i friend liste i sve uhodano... a voleli smo HL2/TF2/L4D/Portal... Uporedite to sa klincima koji imaju 12-14 godina danas, koji za te igre nisu ni čuli al' pikaju Fortnite redovno, koji na Steamu mogu da otvore samo limited account gde ne mogu ni da dodaju prijatelje, a "Fortnite launcher" će im dati 25 besplatnih igara tokom 2019. godine...

Za šta će se oni vezati, za Steam koji je gotovo neprijateljski prema novim članovima (sve razumem, mora zbog spammera/botova, keš ili hvala lepo) ili tamo gde im je omiljena igra + im daju besplatno strava igre cele godine.

Ja znam, jer sam pričao sa učenicima i mnogi su sa radošću već najavili da će obrisati Steam jer im više ne treba, iako ja za svaku NG poklonim svima ključeve za neke random male "age appropriate" igre.

Dakle, za nas - verovatno je opterećenje i razvodnjavanje scene uz opasku da konkurencija može da pogreje zagoreli steam - za njih "buduće mušterije" je to lepota neviđena.
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke