Prikaz jedne poruke
Stara 7.12.2018, 9:56   #10
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.538
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.481 puta na 3.994 poruka
Određen forumom Re: Epic otvara game store

Citat:
simke85 kaže: Pregled poruke
Valve je mislio da će Steam ludilo da traje doveka. Od firme koja je napravila i izdala Orange Box (5 nestvarno kvalitetnih i originalnih igara po ceni jedne) došli su dotle da izdaju i prave Artifact (zakasnela reakcija na nekadašnju popularnost Hearthstone-a koji je, ne mogu da verujem kako, PayToPlay, almost every time, ne P2W ili posveti život samo tome kao Hearthstone, a ja mislio da je Blizzard postao greedy) i Battle Royale igru.

Ja sam, a siguran sam i mnogi, došao na Steam i krenuo da legalno kupujem igre prvo jer sam hteo da im se odužim za sve Half-Life-ove i Portale koje sam obožavao kao klinac, današnji klinci obožavaju Fortinite i otići će na taj Epic Store i preko njega kupovati druge igre, a Valve-u će ostati matorci koji su zavisnici od kockanja, skupljanja digitalnih igara, digitalnih in game itema-a, skupljanja virtuelnih kartica i bedževa za svaku igru i budženja broja koji stoji pored imena na Steam profilu. Ali takvih će biti sve manje, jer nove generacije neće ni znati ko je Valve, jer su prvo prestali da prave igre a sada zakasnelo i imitiraju sve što je popularno. Uspelo im je donekle sa Dota 2 (iako ih je LoL zapravo oduvao) jer su kupili popularno ime, i još uvek imali mnogo fanova koji su voleli njihove prethodne igre, ali više neće. Izdvajali su se nekada kvalitetom i velikodušnošću, a sada su samo još jedna greedy kompanija koja se nada da će doveka milkovati zaluđenike.
Pricas o zaludjenicima a Fortnite malo malo u naslovima se pominje kao ozbiljan problem kod mladih I u kontekstu zavisnosti. Fortnite je vise novca izvukao od roditelja nego sve Valve igre zajedno.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke