Prikaz jedne poruke
Stara 10.9.2006, 11:51   #18
AstraLogos
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Vrsac - lepa varos
Poruke: 3.511
Zahvalnice: 1.431
Zahvaljeno 2.450 puta na 1.153 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku AstraLogos
Određen forumom Re: Vaše fotografije - ljudi (portreti, sport, humor, događaji...)

Citat:
Rocker kaže:
@AstraLogos
Ma ja sam samo komentarisao fotku. Nemam ništa protiv što si je okačio. Mislim da kriterijumi ne treba da budu baš oštri, bar dok se tema malo ne razvije!
Ma u redu je druze. I sta je sada ona "gomila misica" sto hukce nesto posebno i jako interesantno. Mozda tetovaza ili cvike. Sta li je.
Kakvi druze kriterijumi.
Ako ih Oluja postavlja kao deci u skoli sa "No, no deco necu da vidim slike tate i mame".... Pa mislim.....odrasli smo i ozbiljni ljudi.
@ Neuro druze, ne shvati nista licno dobra ti je fotka. Isikazuje snagu i energiju koja jedva ceka da se aktivira. Tako ja vidim tvoj rad.

A posto nema komentara na moj sam cu ga dati.
Vidi se prefinjenost i suptilnost sto kod nas na balkanu i nije neka posebna odlika. Decko je jako kreativan i nadaren. Obraca paznju na svaki detalj a danas je malo takvih mladih cija kreativnost pleni na svakom koraku. E sad sto nije balkanska faca obrijane glave sa sto kila misica pa Oluja ne vidi ista interesantno to je druga i dugacka prica. Potpuno razumem kad se nesto ne uklapa u svakodnevni sablon nametnutog, onda strci i smeta.
Dakle potpuno sam svesno postavio fotku sa navedenom namerom. Ako je fotka off topic, necu vise u ovoj sobi postovati jel me niko ne moze usemiti i ukalupiti i reci sta treba da radim.
Pozdrav drustvu!
AstraLogos je offline