Prikaz jedne poruke
Stara 7.12.2010, 23:02   #13
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Kineske replike telefona - Gde kupiti

Ovde bre svi pljuju po Kinezima, a izgleda da ih niko nije u stvari probao. Postoje velike razlike od telefona do telefona, ali puno njih je i vise nego dobro, pogotovo ako se uzme u obzir i cena.

Kvalitet izrade je kod vecine modela odlican, imaju odlican zvuk (ja imam 5800XM i opet nemam ni jaci, ni bolji zvuk od ortakovog Anycool-a), imaju TV (odlicna stvarcica), vecina novih modela ima WiFi, gotovo svi imaju 2 kartice i gotovo svi imaju i TS i obicnu tastaturu,... S druge strane, kamera je bedna (barem kod vecine je VGA, moze da posluzi, a i telefon nikad nece biti foto aparat, bar ne za normalnu cenu), imaju fabricki OS (sto nije svakom mana), igre mogu da budu problem, ali puno modela imaju NES emulaciju.

Tu konkretnu kopiju nisam probao, pa ne mogu nista da ti kazem, a i onako ima vise verzija iste kopije (na to treba da se gleda ako se odluci za kupovinu). Najbolje je da odes, isprobas i vidis sam da li ti odgovara. Ako si vec za kineze preporucio bih ti da pogledas vise modela, jer ima i dosta boljih od kopije N95-ice (po mogucnostima mislim).
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke