Prikaz jedne poruke
Stara 24.7.2021, 14:41   #1094
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: nVidia Ampere

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Pa, ja sam je uzeo za igranje. Otpanjiti RDR2 i sve ostale igre na maksimum i videti kako klize je nešto što meni lično nema cenu.

Od 1996. i mog prvog PC-a uvek sam imao cenovno-hardverske kompromise zbog kojeg nešto od igara nije radilo kako je zamišljeno. Tek sad imam kompjuter koji može svaku igru da sažvaće na maksimumu 1440p, SSD-ove i RAM-a toliko da je rad na najgabaritnijim programima čisto zadovoljstvo, a i prvi put imam monitor u koji ne moram da čkiljim ne bi li video neke sitne detalje. Moja kompjuterska nirvana je dostignuta i sad zaista uživam u svemu.
Slicno iskustvo, pa bas zato! Doduse malo se razlikujemo - ja ne patim za 1440p i 100FPS. Meni npr 40+ FPS sasvim ugodno za TV od 50 inca FHD... I nemam nista protiv, ako brate hoces kartu od nerealnih 1000+ evra OK, ali si izabrao najgore vreme da uzivas u mocnom hardveru... (za ovih 40-50 godina). Ja sa 10x jeftin. kartom imam slicno vizuelno iskustvo. Meni je RT bar mali razlog da se odlucim za zelene, ne znam kad i kako ce crveni to isparirati...Tvoja lova - imas pravo da ti karta kosta kao jos jedan racunar
P.S. I vreme nasih prvih PC masina - najvise je zabave bilo tada, iako nikad na maksimumu se nije igralo...To je drugar do godina, ne do 1440p, kao mlad ti je masta ludja, manje znas...sve ti kul, nemas prave probleme..(1000 faktora koji ometaju ili pojacavaju uzivanje u igrama)

Poslednja ispravka: Shonkas (24.7.2021 u 14:50)
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke