Prikaz jedne poruke
Stara 31.8.2018, 14:34   #57
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.317
Zahvalnice: 1.626
Zahvaljeno 2.307 puta na 1.520 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2019 (PES 2019)

@kojot043

Čudno da ti je CPU problem, moj iz profila (u principu klokovani Core 2 Quad iz ~2007/08) tera novi PES bez problema. Doduše, pri igranju na jednom od ona dva stadiona iz demoa zna da štucne, ali to su uglavnom frame dropovi sa 60 na 54FPS, pa se to oseti. Da se zakuca framerate ne bi bilo ni toga. Probaj da instaliraš tool kao što je MSI Afterburner i u kombinaciji sa RivaTuner-om da pratiš kako se kreće CPU i GPU load i usage. Pre bih rekao da je bottleneck na grafičkoj nego na procesoru.

@micja

Utiscu su vrlo pozitivni Barem meni. Nisam se javljao jer sam PES batalio odavno, poslednje što sam igrao je bio 2013, a pre toga 2009 i čuveni PES6. Posle te 13-ice svaki je nešto imao u sebi što me je nerviralo. Shvatio sam da je Konami u jednom momentu rešio da se shiftuje sa arkade na simulaciju i da je to definitivno, ali je meni taj prelaz delovalo nespretno i nisam imao strpljenja ni volje da se privikavam već sam se držao starijih verzija.

PES 2019 mi deluje da je ubo i sa grafikom i sa tim odnosom arkada/simulacija. I dalje ima arkadni feel, ali isto tako i elemente dobro odrađene simulacije fudbala. Iz ugla nekog ko je vrteo pomenute starije PES-eve mislim da ovo može da pruži dosta raznolike zabave (ključna reč je raznolikost - "arkadni" PES-evi se manje više svode na slično - ovde ne znaš gde će tačno lopta da završi). Iščekujem full verziju, ali demo je sasvim kul ako zanemarimo gimnastiku sa VPN-ovima

Poslednja ispravka: Partybreaker (31.8.2018 u 14:41)
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke