Prikaz jedne poruke
Stara 15.10.2008, 8:55   #25
BrutaLiS
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.7.2007.
Poruke: 3.075
Zahvalnice: 703
Zahvaljeno 888 puta na 379 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 3

Citat:
Stojadin kaže: Pregled poruke
A sto je najgore u nasim mega marketima prodaju polovne (refabrikovane )LCD i plazma televizore koji su korisceni a kasnije im osvezeni ekrani a prodaju se kao novi.Moze se proveriti tako sto se skine originalna nalepnica na poledjini televizora a ispod nje bi trebalo da se nalazi nalepnica firme koja ga je refabrikovala(u slucaju da je refabrikovan).
Da, ali kako je skinuti, mislim ne verujem da bi mi dali

Citat:
astro kaže: Pregled poruke
generalno model je proslogodisnji, a sto se tice lcd tehnologije(isto vazi i a plazmu) ona dosta brzo napreduje i moje licno skromno misljenje je da ako si us stanju, bolje je da kupis noviji bolji, skuplji model. ali pazi, u nasim prodavnicama cesto mozes kupiti stariju stvar po vecoj ceni od aktuelne jer su toliko pohlepni da ce radije da je drze godinama u radnji nego da spuste cenu. panasonicov dvd iz 2000.-te koji je kostao 550 maraka, u jednoj radnji je kostao isto toliko i posle tri godine ako nije proslo i vise. iskreno ne verujem da bi trebao da uzmes nesto ispod 40000, lcd nije mala investicija i dobro moras da razmislis sta da uzmes i da se ne zeznes zbog zelje da se ustedi.
Pa koji predlazes za jedno 50-55000, mislim da vise od toga nemogu da izdvojim, bar za sad?
BrutaLiS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke