Prikaz jedne poruke
Stara 20.4.2007, 21:41   #94
DarkNemos
Veteran
 
Član od: 14.3.2007.
Lokacija: Dark Corners of Earth
Poruke: 1.179
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 208 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DarkNemos Slanje poruke preko Skypea korisniku DarkNemos
Određen forumom Re: Upozorenja korisnicima

Mali offtropic.

Onaj ko nikada nije bio moderator ili administrator nemože ni da razume koja je to obaveza. Ja sam administrator na jednom forumu pa znam kako je( planiram da batalim adminisanje).

Ajde što vodim bitku sa članovima foruma zbog ponašanja nego što vodim bitku sa glavnim administratorom (mojim ortakom) kome sam ja otvorio forum. Dakle lik ne samo što nezna engleski (prevod na srpski phpBB-a je kao da je prevodio kinez) nego nezna ni sva slova srpskog pa u tri reči proguta po jedno slovo. Sramota me da budem admin tamo...

Lik nezna engleski pa nagadja opcije po forumu tako da svaki drugi dan moram da ispravljam njegove greške jer polako ali sigurno uništava forum.

Evo neki od njegovih citata:

Citat:
De ste ljudi narvno svi moramo na praksu samo je pitane gde i kako se najbolje provesti na njoj.
Citat:
Alo oćemu vi pricate Grci su ruzni ljudi ali Grkinje ,e to je vec nešto za to vredi ici.
Stvarno treba otici.
Neznam tačno koje otišao danas su bili rezultati , ja bih vrlo rado otišao ali neznam Grcki pa sam za sada u Srbiji .
Citat:
Izvini slucajno je obrisana tvoja poruka . Nece se vise ponoviti ovecavam .Molimte napisi je ponovo
Citat:
jOš malo pa izlazi spisak za praksu zazo razmišlajte i pitajte , tu sm da vam damo pomoc
Citat:
JEL POSTOJI VIKED POPUST
Hteo je reći vikend.

Da nepričam o vredjanjima na nacionalnoj i verskoj osnovi...

Moja poruka je: Razumite admine i modere. Neznate kako im je...
DarkNemos je offline