tema: Mala pomoć
Prikaz jedne poruke
Stara 15.9.2020, 23:45   #1
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Mala pomoć

Pozdrav drugari.Dugo nisam pisao u ovom delu foruma,ali sada moram jer imam problem koji mi zadaje malko muku..Za one koji ne znaju,pored gaminga i jos mnogih aktivnosti bavim se i audiofilijom i to mi je jedan od hobija.Uglavnom mi je sistem nezavistan od racunara,ali tu i tamo moraju malo da saradjuju kao u ovoj situaciji.Kao izvor najvise koristim cd player,dek,pa pod rednim brojem 3 gramofon,ali nedavno je uletela tu jos jedna sprava koja mi zadaje muke,zbog koje u krajnjem slucaju i pisem.Radi se o jednom zvnucno sasvim korekntom dvd playeru koji je u svojoj proslosti ostavio prilicno traka u svetu videa i muzike...Dodjoj do njega za pristupacne novce pa resih da ga uzmem..Problem je sledeci.On cita audi i video format...Mozda glupo zvuci,ali znam da je moguce jer sam to radio,hocu da flac prebacim u video,spojim pesme u celinu i tako slusam.Treba mi free sofrver koji to moze da uradi bez problema.Ja sam probao sa jednim programom,ali sam bio delimicno uspesan.Jedan dvd radi,dok drugi vec nece.Dakle neka preporuka.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	20200913_212015.jpg
Viđeno:	51 puta
Veličina:	97,1 KB
ID:	57461   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	20200913_211400.jpg
Viđeno:	45 puta
Veličina:	95,4 KB
ID:	57462  
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke