tema: Watch_Dogs 2
Prikaz jedne poruke
Stara 2.7.2016, 22:46   #74
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Watch_Dogs 2

Citat:
Matches Malone kaže: Pregled poruke
Ukoliko ti se prvi deo dopao, zanemari ostatak...
Da li ti zaista deluje dosada vidjeno kao nesto sveze i novo?
Press x za hakovanje, glavni likovi koji su namenjeni klincima ili hipsterima, jedina novina je onaj parkour koji je trebalo da bude implementiran i u prvom delu....
Umesto da ostave WD tamo gde mu je i mesto, u riznici zaborava, oni i dalje mlate praznu slamu....
Retko koja igra deluje sveze i novo, to vise ne ocekujem. Niti igra mora nuzno da bude sveza i nova da bi bila zabavna (ali je svakako ogroman plus) Prvi deo mi je bio onako, nit smrdi nit mirise nakon duze igre. Press x to hack uopste nije bio toliki problem koliko monotonost samog hakovanja. Kamere i ostale gluposti. U dvojci po ovome sto smo videli ipak je prosirena funkcija, postoji vise opcija za hakovanje i vise stvarcica za "igranje" da se tako izrazim. Jeste slicno ali ne bas isto, meni daje malo drugaciji utisak. Izgledalo mi je primamljivo i to je ono bitno, videcemo kako ce to ispasti. Zasto bi stavljali WD u riznicu zaborava, ne razumem? Ako mogu nesto da naprave zasto da ne pokusaju? WD je imao ogroman potencijal ali nije iskoriscen, zasto bi bacali u vodu koncept koji moze da ispadne dobar? Mozda i iznenadi, ko zna. Zasto bi bilo sta padalo u zaborav, niko vas ne primorava da kupujete ni da probate. Nikakva steta ako izadje, propustis i toliko. U poslednje vreme igraci kao da zarko zele da igra propadne i razocara, bez obzira na potencijal.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke