Prikaz jedne poruke
Stara 6.12.2022, 12:56   #1452
zexns73
Član
 
Član od: 21.2.2016.
Poruke: 112
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 19 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Cene grafičkih kartica

Neki po meni minimum bio nvdi-a 1660 zbog 6gb memorije,kod nas jako sporo se vracaju cene na neku normalu mada vise nece biti ko pre sto se tice cena
Karte sa 4gb memorije su po meni sada samo nuzno zlo,kupovina za neko ajde recimo ne bas duze vreme je karta sa 6 gb memorije a realno sa 8 gb jedino ima smisla sto se tice igranja
E sad sta je meistrim nvdia ili amd to je vec od zelje kupca a sto se tice ostaloga nije vse ko pre proizvodjaci testiraju samo ono sto moraju a sve ostalo je na ledjima kupaca za one nestrpljive sve cesce citam po vestima proizvod izaso u prodaju a bios jos treba da se ispegla,resicemo sa narednim updejtom drajvera da spomenem i problem sa adapterima za napajanje za 4090 kartu i to fabricki a odgovor proizvodjaca je pa nije dobro prikljuceno vi ste kriv sto se kaze sve drskiji odgovorii i sve to prolazi a sto i nebi proslo kad kupci cute znaci svima dobro,placamo debelo da nas.... i jos moramo mi da se izvinemo
pa tek je sad serija 3000 ili od amd 6000 sto bi reko zrela za kupovinu a ostali prvi macici nek se bace u vodu
zexns73 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zexns73 na korisnoj poruci:
Relja (15.12.2022)