Prikaz jedne poruke
Stara 28.12.2009, 21:32   #19
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: NTFS u FAT32!

@ Branislav Gavric
A zasto ti postavljas pitanja na koja posle vrlo kratko vremena dajes sam sebi odgovore?
Koliko vidim po tvojim odgovorima pomoc drugih ti uopste nije potrebna vec se vise radi o samopromociji tipa "ja sam sam to uradio! SAM!!!".
Jel ti stvarno toliko stalo da svima pokazes koliko znas i mozes, pa moras da se istices sa svojim "eksperimentima" ciji rezultati nikom, ali nikom, nisu potrebni?
Niko ti ne brani da bilo sta postignes, niti da budes inventivan, ali ako to vec radis neka bar bude korisno a ne presipanje iz supljeg u prazno. To je isto kao kada bi se neko pored automobila koji pale uz pomoc kartice koja se nalazi u dzepu jos uvek zaje*ava sa kurblom okrecuci je besomucno da bi na kraju pobedonosno dodao - "Nije me briga za vase stavove, ja sam auto pokrenuo sam".
Uradi nesto korisno, ali stvarno korisno sto nekome moze da koristi i ja cu biti prvi koji ce ti cestitati i odati priznanje, ovako...
Nisu te bez razloga ljudi pitali cemu to!?
Btw. nisu ni sve aplikacije skupocene tako da nema potrebe da se mnogo sikiras oko sirotih, malih debilizovanih korisnika skupocenih MS (i drugih) aplikacija.
Na kraju, ne vidim nijedan razlog zbog cega te toliko pogadja sto su ljudi odustali od FAT 32 i u njemu ne vide nista osim delica proslosti pa su se shodno tome (s' pravom) okrenuli NTFS file - systemu, pa moras da zalis takvu populaciju i nazivas ih (nas) debilizovanim?
Marti Misterija je offline