Prikaz jedne poruke
Stara 26.6.2020, 8:18   #386
Mandragora
Član
 
Član od: 31.12.2005.
Poruke: 196
Zahvalnice: 160
Zahvaljeno 57 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Zašto ne? Zbog čega reč "krš" nije prikladna ako je izusti neko kome se nešto ni najmanje ne sviđa?

Što se leakova tiče uopšte ne ulazim u tu priču. Govorim o ljudima za koje sam apsolutno siguran da su svoja mišljenja formirala na osnovu ličnih iskustava igrajući igru (ne samo ovu). I onda se pojavi neko treći sa strane da im kaže kako nemaju pojma o čemu pričaju.

Ljudi su zaboravili da se igre igraju zbog sebe a ne zbog drugih...
Jedno je da ti se ne svidi priča, ali reći da je cela igra krš prosto pokazuje da tu postoje drugi razlozi. Kao na Metacritic, 20-30.000 je dalo ocenu nula u čistom review bombingu... većina se krije iza narativa loše priče al kad se malo udubiš to su većina sjw, woke, Anita, jevrejska zavera (da, i takvih ima). I onda odeš na reddit i vidiš na grupama koje hejtuju igru isto to. Iz prve pokazuje da ili nisu odigrali, nisu razumeli ništa ili su ostrašćeni jer nikakvog nametanja nekih agendi nema.
Niko ne bi imao problem da ljudi koji su igrali kažu priča mi se ne sviđa zbog toga i toga, ali ako dođeš i samo kažeš da je igra krš to ne služi ničemu osim flejmovanju. Igra je s tehničke strane čudo, gejmplej je za kopije iznad svega što se danas nudi, facijalne animacije za dva, nivo detalja je prosto neverovatan... dajmo kredit gde je to potrebno. Priča može da nam se ne sviđa ali zbog toga igra nije nula ili za refund. Na mom uzorku gde su svi oko 40 i preko 40 godina i svi smo igrali prvi deo više puta nema nikog ko nije potpuno oduševljen dvojkom... zato mi je malo teško da prihvatim tezu "fanovi" su ozlojeđeni zbog priče.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Mandragora je offline   Odgovor sa citatom ove poruke