tema: Lichenvale
Prikaz jedne poruke
Stara 25.6.2020, 14:52   #5
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.129
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Lichenvale

Osnovno kretanje je unrealovo, samo sto sam tweakovao parametre tako da ono bude vise nalik Quake-u i starim OpenGL igrama, bez te neke tromosti koja dolazi podrazumevano. Dash i bobbing su moja implementacija i drago mi je da ti se svidja, posvetio sam neko vreme bobbingu da izgleda lepo a da ti opet ne bude muka posle 15 sekundi Sto se tice motion blura, ugasen je jer je solidno mrljao efekte koji su attachovani na plejera, al' sam skapirao sta treba da se tweakuje pa cu ga vratiti kada podesim parametre kako treba.

Sto se tice neprijatelja bice ih, trenutno mi je neko ogranicenje kolko ima unikatnih likova/skinova u paragonu jer koristim te modele (dzabe za komercijalnu upotrebu u UE4 a high quality su), ostatak modela po marketplace-u je kvaliteta dete pravilo 2002-e za prvi OGL projekat

Uzeo sam skoro jos jedan cemetery pack tako da imam materijala za prva dva nivoa (necropolis i dungeon), nisam John Romero al' valjda cu da napravim nesto zanimljivo. Igrao sam se sa osvetljenjem malo i mislim da sam potrefio atmosferu koju zelim za sada.

Andross je offline  
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Andross na korisnoj poruci:
NIx Car (26.6.2020), voodoo_ (25.6.2020)