Prikaz jedne poruke
Stara 13.8.2021, 7:28   #78
maxx
Član
 
Član od: 6.1.2006.
Poruke: 368
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 56 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Cene grafičkih kartica

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Hahah
Ovo poslednje ti najjace, ali cu ti ozbiljno odgovoriti. Nakon rada 10h na KOMPu - bi bih budala da picim gejming jos 4 ili 6h od 70 - 130cm i dalje . Kontas?
Ovo gore mi sve diskutabilno, jer ja radim na monitoru ( https://www.sigma-computer.com/item?id=1297 ) - a gejming (znaci) TV iskljucivo..Jer tako mora...
A ako u win okruzenju MHz - ako toliko bolje ide (klizi) strelica - od ovog na LINKu..opet diskutabilno 'baciti' ovaj sa LINKa
Inace ovo trece, ako izuzmes FPS - gamepad je dosta dobar- cesto bolji od tastature (narocito u trecem licu igre)
Pa dobro,posto je ono "najjace",jesi ti nekada cuo da se neko igra na kompjuteru tako sto koristi tastaturu i misa i sedi na 70-130 cm od monitra?.......ako nisi,eto da te obavestim da se tako vecina ljudi,na nasoj planeti,igra na kompjuteru....

Eno npr na Youtubu,u 95% slucajeva kada testiraju neki monitor,svi sede ispred monitora i pice neku igra su tastaturim i misom....ne znam da li sam video neko da se neko zavali u krevet na 5 metara od monitora i koristi gamepad.....

I razumem zasto je u tvom slucaju igranje tako sa kreveta,ali verovatno si svestan cinjenice da ne rade svi ljudi po 10 sati dnevno pred kompjuterom (kao ti),nego rade nesto drugo,i onda uzivaju igrajuci se satima na nekom 32,34 1440p ili 2160p monitoru......pa eto,verovatno,iz tog razloga su takvi monitori vrlo popularni...
maxx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke