Prikaz jedne poruke
Stara 4.2.2021, 12:24   #561
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.123
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 386 puta na 195 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Shogun 2 nije bio za Japance, Throne of Britannia nije za Britance i Skandinavce, Norsca (isto nemaju zvanicnu armiju koliko znam) nije za severnjake, Tomb Kings nije za Egipcane itd. a Catay je ocigledno za Kineze i to je cist marketinski potez.
Norsca ima army book za 3cu ediciju cini mi se. Posle su postojali kao jasno definisan deo WOC. Wulfrik i Trog su heroji u WoC armiji u poslednjim edicijama i zato imamo njih kao legendarne lordove umesto nekih drugih koji bi imali mnogo vise smisla iz starijih edicija. Ja nemam nikakav problem sa marketingom za ogromno trziste, ali realno jeste to.

Problem je sto geografski ide ovako - Kislev, Dark lands koji je povrsinski veci od starog sveta gde su Chaos Dwarfs, Mountains of Mourn takodje ogromne gde su Ogre kingdoms, pa onda Cathay koji je veci od svega ovoga zajedno.

Ekvivalent bi bio da su izbacili drugi deo sa startnim rasama Tomb Kings i Dark Elfes. Sta da stavis izmedju? Minor factions to nije problem ali koje vojske kad nema Elfova i Lizardmena? Ultuan pun generickih Human fakcija?

Bilo bi mnogo logicnije da je Cathay DLC ali nije. Zbog kineza
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke