tema: Dota 2
Prikaz jedne poruke
Stara 4.7.2013, 9:05   #4066
Aelos03
Veteran
 
Član od: 10.6.2012.
Poruke: 540
Zahvalnice: 96
Zahvaljeno 69 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Aelos03
Određen forumom Re: Dota 2

Citat:
SVAJCENEGER kaže: Pregled poruke
brate to ako se legalizuje kao esport to ce biti katastrofa za danasnju omladinu. dok ce neko da otrese milione preko dote i bole ce ga ..... znas koliko ce klinaca mozda buducih sportista, naucnika, ,astronauta propasti samo zbog Dote, pogotovo u Kini jer svi znamo da kad je kinez u necemu dobar onda je to Level Asian! a pogotovo sto se ovo priprema u zemlji jakog ekonomskog statusa,gde ce naravno to i zaziveti.E to je ono sto mi izaziva jedno veliko razocarenje, jer je ovo samo jedan prost shablon preko koga se peru pare i to jako velike pare na ustrb jedne velike katastrofe.Ovo su samo neke od realnih cinjenica i neki moj licni stav iza kojeg jasno i cvrsto stojim,uveri me u suprotno i dokazi mi da gresim i ja povlacim svaku svoju rec u vezi ovoga i odo da igram LoL

elem, lako je iz ovoga steci subjektivni osecaj hejtovanja, ali preko monitora svako shvati na svoj nacin i na osnovu toga kakvo mu je raspolozenje u tom trenutku...
e sad tu postoje i takozvani internet "good guys of light side" koji su tu da se ubace u tudju raspravu i da se postave kao zastitnici svega ovoga, zarad thanksova, lajkova od ostalih dugogodisnjih drugara forumasha. mene takve licnosti ne doticu niti obracam paznju na njih....

istina je da i ja igram tu igricu,igram radi zabave, druzenja sa ortacima itd i na tome se sve zavrsava....
iskreno voleo bi da se igra ugasi kroz par godina ili da izgubi svoju slavu, cime bi prouzrokovalo drasticno opadanje interesovanja nadolazecih uspesnih klinaca i koji ce se okrenuti ka necem korisnom u zivotu i spasiti pre svega mozak pa onda ostalo zdravlje koje ova igrica uzima.... ggwp
Nisi u pravu hoces da kazes da ljudi koji su posvetili zivot sahu da su razocarenje i da je sve to jedan veliki debilizam isto vazi i za bilo koj drugi sport sta debili udaraju lopticu preko mereze a mogli su da postanu naucnici Nelogicno je zar ne, svako radi sta voli i ako voli nauku i ima kliker za to igrr ne mozgu da ga skrenu sa puta. Lepo je kad ljudi mogu da rade ono sto vole i da zaradjuju radeci to. Igra nema veze sa zdravljem tako da ne treba mesati babe i zabe
Aelos03 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Aelos03 na korisnoj poruci:
Ekiman (4.7.2013), Game fever (4.7.2013), Mr.Eco (5.7.2013), sidewinder989 (4.7.2013)