Prikaz jedne poruke
Stara 26.2.2013, 19:20   #11679
Elin
Član
 
Član od: 29.1.2012.
Poruke: 244
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 49 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
srleb kaže: Pregled poruke
Ima onih igraca koji sve vreme, kao najveci tier u bitci, provedu stekajuci se negde i prave damadge! Ja mu kazem "konju izgubicemo zbog tebe jer se stekas"! On kao, pogledaj dmg after battle! On ostaje sam, vozeci is3, i ubiuja jos 2-3 neprijatelja pre svog zaginuca....
nakon bitke kada pogledas stat, on jeste napravio najvise dmg, jer kada su dosli po njega on je 3-4 x razvalio i napravio neki dmg + ono dok se stekao ..., ali svejedno smo izgubili jer ga 3/4 bitke nigde nije bilo! I dovoljno da on i jos jedan, u platunu sa njim, isto najveci tier, stekaju i bitka je unapred izgubljena!
moj stil nije takav, ja obicno bitke zavrsim u prvih 5-7 min il sam na konju il na magarcu

edit:
da neko ne bi pomislio da odgovaram genovevi, on ima 59% pobede, sto nije sigurno ucinio stekanjem, vec je verovatno , kako je i sam rekao, prelomio neke bitke!
U ova poslednja dva dana mogao si videti svega i svacega u bitkama.
I od tog stekanja koje spominjes pa da lik na kraju bar ima neki damage, nego obicno ga sastave njih pet, uspe da opali jednom i to je to. Kada vidim na nekim mapama da se kv1s penje na brdo da snajperise, odmah znam kako ce proci partija. Inace kako je moj drug rekao: Ako vidis da imas u ekipi kv5 odmah otpisi jedan tenk ne kazem da nema i njih koji ga voze da znaju, ali vecinom su ljudi sa 1k bitaka koji samo smetaju, a sve vise takvih je i sa SuperPersingom.
Jednu partiju bas is3 koji je bio top tir ostao majstor u bazi, a sa njim i njegov drugar u Ferdinandu (to i da razumem td je) ne znam ni ja zbog cega, a imali cetiri 8-ice samo i naravno ceo tim koliko je mogao uradio je, i ja im psovao sve i svasta na chatu jedno pet minuta, i na kraju partije otvori meni lik privatni chat i pise koliko si ti imao ubistava a koliko mi? A njih dvoje jesu ubili do kraja 6 tenkova ali to je sve bilo po 200-300 HP-a ostalo, a to sto smo mi izgubili zbog njih nema veze, on mene pita koliko sam ja imao ubistava. Zaista, sve je vise i vise dilkana na igrici.

Evo kada svi stavljate ove slicice da i ja metnem svoju, za poslednja dva dana ni ne smem izbaciti stat, ubijao sam i svoje, cuda pravio, moracu vikende izbegavati za igranje

Elin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke