Prikaz jedne poruke
Stara 21.8.2011, 16:28   #48
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.724
Zahvalnice: 4.564
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2011

Neku rec o ovom broju. Moram da se nekako slozim sa kolumnom ja igrac. Ali ne do kraja. Nikako divljenje bilo kome narocito nekom politicaru koji pokusava da ispliva na povrsinu. Znamo kroz istoriju gde su takvi primerci odveli tadasnja drustva.
Broj kao broj je prosecan. Odskace veliki broj hardvera. Zapao mi tekst o monitorima. Ali mi nije jasna ona crna boja kojom je ofarban viewsonik. Meni vise lici na sivu. Takodje sam opis je kao da je u pitanju teska katastrofa kod oba modela narocito onog drugog, ali se na kraju konstatuje da je sve to vrlo kvalitetno i za preporuku. Ostali hardver je u ovirima korektnog pisanja. Ono sto bi zeleo da posedujem je univerzalni daljinac. Najbolji tekst aod koga bi drugo bio je nego Vesicev o teoriji singularnosti, koja je zapravo kao sto i sam pisac kaze prekretnica u drustvu koju mi obicni smrtnici tesko da mozemo razumeti. Da dopada mi se da i mi mrdamo po pitanju tehnologija u ovom slucaju digitalnog arhiviranja. Ne znam da li sam se dobro izrazio, mislim na to tehnologija.
Ima dobrih jos tekstova interesantnih ali i preskupih programa.Meni je zapao za oko Akvis Cameleon koji zapravo ima neverovatne mogucnosti. Naravno tu su i gedgeti u vidu telefona. Sve isti kalup, u pitanju su samo nijanse a u stvari najveci problem kod tih uredjaja je nenormalno velika cena. Nadamo se da ce za dve godine takve spravice biti u okviru 100 evra. To je HTC prvi skrenuo paznju da su najveci kocnicari u napretku zapravo mobilni i telekomunikacioni provajderi koji takve uredjaje provlace kroz razne pakete. Kada sam otvorio stranicu laki pingvini(linuks slavi rodjendan) pomislio sam da je na slici Voja.
Eto toliko od mene, i da dodam da je pisma citalaca vrlo korektno dobili odgovor sto je prvi put posle dosta godina.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke