Prikaz jedne poruke
Stara 17.7.2021, 8:48   #1647
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
AMD bio nesposoban da parira Nv, 2080ti zbog toga bila 1200e. Godinu dana kasnije AMD nabudzio cenu 6800 da bi upsellovao 6800XT, iako ih Nv i dalje pegla u svemu osim kolicini VRAM-A (RTX, DLSS, streaming…) Nasty creamuje gace kao da mu je AMD donirao kartu, a ne da ne platio 1300e+, a pritom je prao ljude da su idioti ako daju toliko para za 2080ti…
Prvo, 2080TI je bila 1200$ kada su ostale grafike bile na nekom normalnom nivou. I u tom trenutku je bilo idiotizam dati tolike pare za grafiku jer su 4K monitori bili/jesu preskupi i veoma retki.

Drugo, da možeš da vidiš dalje od svog nosa i upotrebiš sivu masu možda bi i pročitao da sam impresioniran TEHNOLOŠKIM napretkom AMD-a iz svog ličnog iskustva vezanog za igru o kojoj je tema, a ne YouTube snimaka i da sam pomenuo nVidiu čisto zbog toga, a ne poređenja cena.
To što trenutno nVidia ima prednost u DLSS-u i RTX-u je istina, ali videćemo uskoro, jer igre se prave prvenstveno za konzole, a pogodi koji hardver je u konzolama. Nisam nikakav fanboj samo kažem da će nVidia vrlo brzo izgubiti tu prednost.

A što se tiče toga koliko sam platio grafičku nije ničiji problem, svako ima drugačija razmišljanja i mogućnosti, ali da ti kažem informativno, platio sam je 50.000 na 12 rata.

I ovo je tema o Red Dead Redemption 2, moj post je bio posvećen tehnologiji koja utiče na ovu igru, a ne o cenama, nVidiji ili ne znam čemu, za to postoje druga mesta na kojima svoje frustracije možeš da prosipaš koliko hoćeš.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke