Prikaz jedne poruke
Stara 16.7.2021, 10:53   #1638
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2



Ono što je meni u svemu tome zapanjujuće jeste da je za samo godinu dana flagship kartica AMD-a postala gotovo dva puta slabija od njnihove trenutne srednje klase.
U RDR2 ima onaj slajder za kvalitet grafike, sa 5700XT njega otpanjim skroz desno, ostavim ostalo kako jeste i, zaista, nikada pad ispod 30FPS, uglavnom ide između 40-60, u proseku 53 FPS, što je sasvim dovoljno za igru ovakvog tipa. A sa 6800 taj isti slajder pomerim skroz desno, promenim sve što je medium na high ili ultra (particles, fur quality...), uključim Vsync jer moj monitor je 75Hz, pa zboh toga ga ne teram preko i 75FPS gotovo nikada ne pada ispod. Apsolutno impresivno za AMD!
Gledao sam mnoge videe na YT gde likovi to rade na vrhunskim procesorima i ostalim komponentama, ali videti svojim očima moju omiljenu igru kako prosto "klizi" dok je igram je nešto zaista neopisivo.
Znam da nekima ovo izgleda glupo, ali toliko sam impresioniran tehnološkim napretkom za godinu dana da to ne mogu ni sebi da opišem. Zato me i ne čudi najava da će 7700XT biti jača i od 6900XT. QQ majko!
Tek onda će RDR2 kada SVE pomeriš na ultra ići kako treba.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke