Prikaz jedne poruke
Stara 18.3.2021, 18:53   #1107
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.223
Zahvalnice: 669
Zahvaljeno 1.199 puta na 930 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter Nights 2

Zavrsio sa golemim kasnjenjem. Tja, ovo je mogla da bude fenomenalna igra da je odradjena do kraja. Kompanjoni i njihove price su sve ili sr**je ili nedovrsene. Motivi na kraju za izdaju ili vernost su totalna idiotarija. Bishop-a nervira da mu se komanduje, Qaru takodje. Njihove quest linije nisam ni radio, da budem iskren, niti sam ih vodio osim kad moram (Qaru i na samom kraju igre u par tezih borbi). Neeshka me izda zbog "zova krvi"... I to su razlozi da podrze Kralja Senki i osude svet na skoro sigurnu propast . Glupost nevidjena.
Borbe su generalno superlagane, mozda par nesto ozbiljnijih borbi ima. AI kompanjona je uglavnom los ali kanda zavrse posao. Koliko god ova igra imala mana, nikada nije intenzivno dosadna i u tom smislu je bolja od Dragon Age-a koji sam odigrao kada je izasao. Kompanjoni u DA:O su ipak bolje razradjeni iako ni oni ne blistaju. Menadzment tvrdjave je OK, ali zapravo ne pravi nikakvu osetnu (ako ikakvu) razliku u konacnoj bici.

Casteri su ekstremno jaki u ovoj igri, fighter-ranger-archer su i na najvisim nivoima (18-20) presmesni u odnosu na caster likove, narocito one sa ofanzivnim long range magijama (Qara). Do 4-5 levela melee buildovi se nekako i drze, kasnije raspad.
Tja..na kraju, dominantan utisak je da je propustena sjajna sansa da ova igra bude super mega klasik. Videcu da odigram MotB jos jednom, njega sam odigrao kad je trebalo, al ajd da ga ponovim sad kad mi je OC u svezem secanju.
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke