Prikaz jedne poruke
Stara 30.4.2020, 20:38   #99
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.831 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Kingdom

Citat:
Fabriek kaže: Pregled poruke
Zato sto organski mrzim full RPG i preteranu kastomizaciju, gubi se identitet.Pazi, musko ili zensko istog imena i razlicitog izgleda po zelji igraca.Gde je tu identitet jednog AC lika za koga se mozes vezati?
Dobro OK, tu se donekle slazem. Preveliki izbor nije uvek dobra stvar za igru, cak naprotiv, full RPG moze dosta stvari da zakomplikuje.
Mada menjanje kose, brade i ostalog mislim da nije toliko bitno. Arthur Morgana si mogao da menjas poprilicno sto se tice imidza pa je to ipak i dalje Arthur Morgan.

Prosli AC je imao dva lika pa su nekako uspeli (donekle) da ih dobro postave. Ni priblizno kao neki raniji likovi, svakako, ali nista nije nemoguce. Videcemo.

@Koreli A
Zar nije ta prica o samostrelu i istorijskoj tacnosti samo glasina? Mislim da smo vec pominjali to ovde, mozda i gresim. Nema bas dokaza ni za sakrivenu ostricu pa ih nije sprecilo da je ubace.
Slazem se da su prosli AC-ovi preterali sa mitologijom ali mi je malo sumnjivo da se toliko brine o tacnosti a sara toliko sa likovima koji nisu ni postojali u tom periodu, nisu umrli na takav nacin, citava prica o Prvoj civilizaciji, Adamu i Evu, Jabukama itd.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke