Prikaz jedne poruke
Stara 25.10.2008, 0:09   #42
Geomaster
V.I.P. Programiranje
 
Član od: 28.6.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.342
Zahvalnice: 2.836
Zahvaljeno 1.047 puta na 507 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Geomaster Slanje poruke preko Skypea korisniku Geomaster
Arrow Re: Lost World Zeta: Destroying the Dark Force

Zdravo svima, evo nas opet!

Pošto sada imam sve ocene mogu da "bidnem" mnogo mirniji i da se ozbiljno bacim na igru. Naravno, nisam hteo da gubim ni malo vremena pa sam završio započetu Third Person Camera koju sam pomalo radio sve vreme Sada možemo pokazati punu efikasnost u radu. Muzičara smo našli, trebalo bi uskoro da odradi neke matrice pa ćemo videti. Modelera nismo još našli, pitaću neke talentovane za 3D...

Postaviću third person cameru (koju sam mnogo dugo radio i debagovao) da biste mogli da mi reportujete bagove ako ih nađete. Uključio sam i VC++ 2008 Runtime dok ćete za .NET Framework 3.5 morati sami da se snađete

Znači okrećite koliko možete, gledajte ugao, MX, MY, camera Y itd. u naslovu prozorčeta W napred, S nazad, ALT+F4 izlaz.

Link: http://www.sendspace.com/file/ic35bd

Očekujem bagove i komentare! Uskoro (iiskreno se nadam) nalazimo i modelera, napravio sam implementaciju za mape (čak štaviše ova TPC je u stvari mapa Gamestart ). Mape su ovde definisane kao namespace-ovi koji sadrže kod i onda se switchovanje mapa vrši preko poziva CleanUp() i Init() itd... Da ne ulazim u detalje sada....

Pozdrav svima I od sada bi trebalo da očekujete da radimo punom parom (barem ja)
Geomaster je offline   Odgovor sa citatom ove poruke