tema: Ubuntu 11.10
Prikaz jedne poruke
Stara 16.10.2011, 17:33   #33
Maverick
Član
 
Član od: 13.11.2007.
Lokacija: Planet Earth
Poruke: 289
Zahvalnice: 161
Zahvaljeno 84 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Ubuntu 11.10

Odustao sam, celo nedeljno popodne umesto da se negde prošetam ili odspavam, ja se zevzečim sa Ubuntu-om...

Instalirao sam na kraju 11.10, uklonio Unity launcher, podesio u Compiz Settings Manageru pod Open GL deštiklirao "Sync to VBlank", pod Composite deštiklirao "Detect refresh Rate", u ATI Catalyst Control Centru isključio tear image, instalirao Cairo Dock (open gl) i sada već liči na nešto, mada, opet, ako neko ima bilo kakvu ideju šta da radim sa onim mojim (sada već dosadnim) problemom, bio bih mu veoma zahvalan...

Usput, da li bi neko ko ima 11.10 a ne mrzi ga da skine 10.10 i sa unetbootin-om proba LIVE 10.10? Čisto da vidim da li je problem do ovog laptopa ili nečeg drugog. Kažem zbog laptopa, zato što je stvarno "malo munjen u hard"-da bi uopšte instalirao linux a da mu radi wireless, svakako mora da se prvo instalira Windows, u njemu se uključi wireless adapter, i tek tada se vidi i u linuxu... Znam, i ja sam mislio da sam prolupao, ali jednostavno je tako, našao sam još jednog engleza sa istim laptopomi istim problemom...
Maverick je offline   Odgovor sa citatom ove poruke