tema: Canon A430
Prikaz jedne poruke
Stara 17.4.2006, 14:27   #3
AstraLogos
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Vrsac - lepa varos
Poruke: 3.511
Zahvalnice: 1.431
Zahvaljeno 2.450 puta na 1.153 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku AstraLogos
Određen forumom Re: Canon A430

Citat:
Djuka kaže:
Da li je mozda neko upoznat sa novim Canonom serije 400. A 430 mi deluje vise nego dobro za taj novac, pa me cisto interesuje da li postoji neka mana koju sam mozda prevideo dok sam gledao specifikaciju. Napokon je ispavljena po meni velika nepravda u vidu bednog video zapisa bez zvuka kod A410, sto je bilo korak nazad u odnosu na A400. A 430 takodje poseduje i Digic II cip, ali ovaj put i 4 megapiksela, kao i 4x opticki zum, sto je zaista vise nego sto sam ocekivao kod aparata koji ipak spada u nizu klasu.
Interesuju me Vasi komentari, kao i eventualna iskustva. Pozdrav!
Djuka pa nisu ti navodi bas tacni. Tacno je da je A410 mutav a i ne vidim zasto bi fotoaparat snimao video klipove. Za to postoje DV kamere. Inace A410 ima Digic II chip i 3.2 x opticki zum sto nije nesto posebno u odnosu na 4x zum. Takodje 3.2 megapiksela u odnosu na 4 megapiksela su akademska razlika da bi se eto izbacio novi model sa vrlo malo poboljsanja. Inace odlicni aparati, misli se na A410/430 za ulozen novac od 135e.
Evo jednog snimka od juce sa rodjendana koji mi je zapao za oko. Naravno snimano na A410 u manuelnom modu.
Pozdrav!
P.S. Naravno skinuta je rezolucija zbog velicine fajla!
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Sveca.JPG
Viđeno:	786 puta
Veličina:	20,9 KB
ID:	1050  
AstraLogos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke