tema: 30000 :d
Prikaz jedne poruke
Stara 18.10.2017, 20:07   #10
MARE GSX R
Starosedelac
 
Član od: 25.12.2013.
Lokacija: Moto Land... ;)
Poruke: 1.945
Zahvalnice: 361
Zahvaljeno 354 puta na 312 poruka
Određen forumom Re: 30000 :d

Citat:
DaniloNS kaže: Pregled poruke
Ja se izvinjavam što ću možda malo više da pametujem, ali ja zaista ne bih trošio više novca za kućište, nego bih tih 2.000 dinara više dao za bolje napajanje. Mislim, stvarno, pa taj ''čuveni'' LC Power 600h je recept za potencijalnu katastrofu. Nije on nikakvo ''najbolje'' rešenje u tom cenovnom rangu, nego je on jednostavno samo najmanje zlo i najmanja kršina od svih krš napajanja u tom nekom cenovnom rangu do 5.000 dinara. Ispod 45-50 eur jednostavno ne treba kupovati napajanja, ja čak nisam taj LC power razmatrao ni kod kupovine najobičnije office mašine.

Ja bih išao na Chieftec GPE-500s (5.700 din u Monitor Systemu), i sam sam ga nedavno uzeo. To je po meni neki minimum ispod kojeg nikako ne treba ići (što se tiče mršave ponude u našim radnjama). Ili eventualno za 5.500 din bih išao na Antec VP400PC (Gigatron), ali mislim da to već dugo nema na stanju u našim radnjama, iako zvanično stoji u ponudi.
Taj cuveni lc dve godine je terao cpu od 120w i grafiku od 150w i dalje radi kao sat... tako da ne bi bas rekao da je toliko los, naravno ima mnogo boljih ali nije ni on toliko los.....

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока
MARE GSX R je offline   Odgovor sa citatom ove poruke