Prikaz jedne poruke
Stara 18.3.2010, 23:02   #150
Aleksandar_93
Novi član
 
Član od: 18.3.2010.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Euroleague 2k10

Citat:
Partybreaker kaže: Pregled poruke
Prvo da pohvalim Devilish Soldiera jer znam da je čovek sve sam odradio. Nije mala stvar, radio je mesecima, ali mislim da se isplatio ovaj dobrovoljni projekat.

Da pređem na patch. Sviđa mi se što se pokreće iz Texmoda i time ne izbacuje NBA timove za stalno, već ih "klasičnim" pokretanjem igre možete imati na raspolaganju. Nije komplikovano učitavanje patcha, pogotovu što je program kod mene zapamtio foldere u kojima se nalaze .exe i .tpf fajl, te učitavanje izuskuje svega 2-3 klika.

Pre nego što krenem na igru, napomenuo bih samo još tri stvari (koje su možda bunile nekog):
  1. Roster (čiji link stavljen u prvoj poruci ispod slike CD-a) stavljate u sledeći folder - C:\Documents and Settings\User\Application Data\2K Sports\NBA 2K10\Saves. Nemojte kopirati ovu lokaciju jer je malo verovatno da vam se account zove User...
  2. Slika/omot za igru iz prve poruke (link) je ujedno i link za skidanje onog većeg dela patcha. Devilish Soldier nije stavio link kao i za roster, pa možda neko ne vidi ono Download i greškom ne skine najbitniji deo.
  3. Ako se desi da pri pokretanju igre sama počne da vraća na desktop (kao da neko odmah pri ulasku pritisne Alt+Tab) idite na desni klik na ikonu igre na taskbaru, pa Restore. Nadam se da vas neće zadesiti ovaj problem, ali da napomenem ipak... Konkretno, moj nije imao veze sa patchom jer je i bez Texmoda brljao.

E sad, konačno gameplay. Bagova nema, odmah da raščistimo. Face/frizure pojedinih igrača su odrađene ovog puta što puno pomaže da prepoznate ko je ko na terenu. Mogu reći da su Bjelica i Štimac odlično urađeni. Grbovi, dresovi i ostalo - nemam zamerki, sve odlično.

Jedno pitanje vezano za nazive klubova. Primetio sam da Crvena zvezda i Partizan nemaju pun naziv kad se biraju klubovi. Je l' moguće to nekako regulisati?

Pozdrav i hvala puno za patch!

Meni bi trebala pomoc oko ovog ubacivanja rostera jer ne mogu da nadjem tu fasciklu?
Aleksandar_93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke