Prikaz jedne poruke
Stara 23.1.2022, 16:14   #345
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Cene grafičkih kartica

Citat:
bojanh kaže: Pregled poruke
Zapravo, nema te opcije.
Post Express to 100% ne dozvoljava, proverio par puta.
Bex mozda dozvoli ako znas kurira, mada i oni to vise ne praktikuju.
AKS isto tako...kad sam kupovao RTX 3060ti sa KP, zamolio sam prodavca da stavi u napomenu da otvorim paket pre placanja i tako je i uradio.
Medjutim kad mi je AKS doneo paket, nisu hteli da mi dozvole da otvorim, jer je takvo pravilo firme.
Pa sam im morao pokazati sliku koju mi je posiljaoc poslao na viber gde lepo pise da kupac ima pravo da otvori paket pre placanja, ali i tad su se vadili da oni snose odgovornost, da moze tu da bude svasta/nesto itd itd.
Na kraju, morao sam da pocastim kurira sa 1 crvenom novcanicom da bi sacekao 2-3 minute dok ja ne otvorim i pogledam paket...
Ja sam par puta naručivao nešto skuplje sa KP, eto pre par meseci sam kupio Corsair RM750x belo za 140€, iliti nekih 17-ak hiljada. Doneo kurir, ja rekoh da moram da proverim, a on kaže da se to ne sme. "Ne sme? Nema problema slobodno vrati, ja ne dajem 17 soma da ne znam šta je". Da vidiš kako su posle dobri u stilu, "Dobro, ajde kad moraš...".
Naravno, svaki put sam dobio ono što sam naručio, sve fabrički zapakovano i nisam imao problema, ali oprez nikada nije na odmet.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke