tema: Nba 2k22
Prikaz jedne poruke
Stara 12.1.2022, 16:16   #40
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

Pre par dana sam nešto loše prebacio sejvove sa originalne verzije na kodeksovanu, pa sam ponovo reinstalirao original kako bi ih ponovo "svukao" i dok je bilo tako videh ono "MY LEAGUE - START FROM TODAY". Iliti po naški, "počni MY LEAGUE od današnjeg dana, sa svim statistikama, povredama, trejdovima, itd". Izaberem Oklahomu i, da ne bi kvario statistike, ostavim da probam po prvi put da igram sa punih 12 minuta četvrtinu. Jedna utakmica dnevo - taman. Možda dve ponekad...

Iako sam pre igrao 8 minuta četvrtinu, ove "pune" utakmic su, ipak, nešto drugo, neki totalno drugačiji "osećaj za feeling". Par puta mi se desllo da me neki lošiji timovi nabijaju prvu-pola druge četvrtine i do 15 poena razlike (kada bih, obično, prekinuo dalje mučenje), ali, poveden strpljenjem i vremenom, u trećoj ih razbucam, pa bude čampare u četvroj i dobijem ih na jedvite jade, Ali bude uzbudljivo i zabavno. Onda dođu Sparsi koji ništa ne mogu da ubodu, pa se na 25+ razlike na poluvremenu ostatak utakmice se zezam sa šutevima i sumanutim akcijama.
Onda vodim 10-ak razlike protiv Bulls-a na početku četvrte i oni 5 minuta igraju kao u transu, ja pravim gluposti (svestan toga, ali jače od mene) i dobiju me potpuno bezveze, ali sam svestan da sam JA taj koji je zas.rao a ne igra.

Nadam se da ne grešim, ali igranje "full-time" utakmice je veoma zabavno iskustvo, sve je nekako...uzbudljivije, iako zahteva puno vremena.

O, da i dalje ima sumanutih i suludih trenutaka koje sam opisivao, ali kad ima više vremena sve je...ne znam, podnošljivije. Jer, kad igraš 8 minuta četvrtinu, a oni 6 minuta "razbijaju" i igraju savršeno, to ume silno da iznervira. Ali kad imaš istih 6 minuta da im uzvratiš to je druga priča.

Ne znam, opet mi se, umesto silnog nerviranja, vratila ona želja za igranjem, jer imam vremena da im se mame...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke