tema: Nba 2k22
Prikaz jedne poruke
Stara 6.12.2021, 21:59   #30
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

U subotu se pojavio novi "patch" (ha, patch, kako da ne) koji je izveo nešto što ne mogu da verujem da je jedna kompanija sposobna...
Aj što su dodatno uništili gejmplej, nego i samu igru. Za dva dana sam uspeo da odigram dve utakmice na ovaj način :
Uđem u My League, pritisnem na sledećeg protivnika i kad treba da krene učitavanje igra izleti u Windows. Drugi put isto. Treći put uspe da se učita igra, odigram poluvreme i umesto Šekila i Kenija opet ugledam svoj desktop.
Pa onda isti krug mučenja dok igra ne krene, pa dovršim poluvreme i tu SAVE. Nekako uspem da odigram čitavu utakmicu, ali umesto završnog intervjua opet moj desktop.
Pa onda opet isto mučenje i pred kraj novi save. Odigram preostalih minuti i nešto i opet mi se desktop izbeči sa ekrana.
Sledeći put lagano krene, odigram preostali minut i nešto i kad treba da se vrati u My League kreće da petlja sa serverom. I posle minut animacija kruga prođe.

Danas opet istovetno mučenje, samo što kad je trebalo da se vrati u My League kontaktiranje sa serverom i kružić za učitavanje sam gledao jedno 10 minuta i digao ruke.

Žal za bačenih 20ak evra i prekršenim obećanjem da nikada više neću kupiti igru, sada je veći no ikad.

Do sada je 2K uspešno, sa svakim novim patchem uspevao da uništava gejmplej, ali da uništi igru koja postaje neigriva od silnog izletanja u Windows, e to nisam još video. Prvobitna, nepatchovana, "narodna" verzija NBA 2K22 je pojam stabilnosti i kvaliteta u odnosu na đubre koje se nalazi na Steamu. Strašno.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke