tema: Nba 2k22
Prikaz jedne poruke
Stara 23.11.2021, 11:35   #26
jovaš
Veteran
 
Član od: 23.9.2013.
Lokacija: Podgorica - Montenegro
Poruke: 963
Zahvalnice: 127
Zahvaljeno 96 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
U petak sam, posle toliko odigranih takmica, po prvi put uzeo da vidim kakva su video podešavanja igre, pošto mi je sasvim OK ovako kako je išlo. Bio sam ne malo iznenađen da igra setovana da ide u 1080p na high podešavanjima.
Pošto imam R5 3600, 32 GB RAM-a i Radeon RX 6800 podesio sam na 1440p (to mi je nativna rezolucija monitora) i, naravno, sa HIGH podešavanja na ULTRA...

QQ majko, kakav slajd šou. Na ovakvoj mašini se NBA 2K22 vuče tri puta lošije i sporije nego Red Dead Redemption 2 ili Cyberpunk 2077. Pa, RDR2 na ULTRA podešavanjima u 1440p lagano guram na 70+ FPS, sa EKSTREMNO retkim padovima na 40-ak frejmova, a ovo gov.no ne može da istera 50 FPS sa veoma čestim padovima na 10 FPS!!!!!!! Bio sam apsolutno zatečen i zapanjen!!

Naravno, tek kad vratim na 1080p i High igra koliko-toliko radi tečno i ne mogu da se načudim kako je ovo neko mogao da nazove gotovim proizvodom. Na stranu to što mi je igra veoma zanimljiva, kao sam gejmplej, ali tehničke karakteristike su apsolutno sumanute.

A taman sam skupljao lovu da je kupim, sad mi tek ne pada na pamet.

Izgleda da industrija igara odlazi pogrešnim smerom. Posle smešnog Diablo II remastera, užasa Cyberpunka, katastrofe sa Warcraft i GTA remasterima, uvaljivanje krljavih poluproizvoda za lepu svotu je postalo praksa u industriji. Uskoro će se sa najvišom ocenom ocenjivati igra koja ima samo desetak bagova, a grafika, gejmplej, priča, kvalitet, sve će to biti nebitno...
Mislim da ti je do računara nešto.
Na: I5 10400F, 16GB, RX 480 8GB igra leti poput pera na vjetru na 2K rez i sve na ultra i 60FPS.
Igra je last gen tako da nije toliko zahtjevna.
jovaš je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku jovaš na korisnoj poruci:
flapko (23.11.2021)