Prikaz jedne poruke
Stara 29.5.2010, 18:26   #115
TearDrop
Veteran
 
Član od: 23.5.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 878
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 408 puta na 221 poruka
Određen forumom Re: Torrenti i ADSL

Malo pitanje za sve na forumu koji su imali isti problem....Imam adsl ptt ov modem i nedavno nabavih canyon ovo wirless modem model CNP-WF514N1....Prvi wirless koji uzeh nisam mogao uopste da idem na internet sa ovim pak sam imao srece i cudo imam internet...Medjutim problem nikad ne prestaje...sad iz nekog cuda imam problema s U torrentom.....Nikako ne mogu da otvorim portove....Probao sam sve staticka ip adresa koju procitas iz komand prompta,otvaranje portova na samom wirless modemu,sva uputstva data na u torrent sajtu za otvaranje porta i nista....zvao sam ptt ovu sluzbu medjutim naravno oni su toliko ljubazni ko da ne kazem sta....Njihov odgovor je bio...ti radi torrent s nasim modemom ...da ...to onda vise nije nas problem ....Ako neko moze da pomogne il ako je imao isti problem hvala....vise mi ponestaje ideja...Kod nekih torrent fileova dole se normalno pojavi network is ok kad idem na sajt da to i proveri kaze your port isn't open wtf?Plus da naglasim nemam upaljen firewall niti ima konflikta s antivirusom
TearDrop je offline   Odgovor sa citatom ove poruke